Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodával jsem sluchátka na Sbazaru, ozvala se pár minut po zveřejnění inzerátu, žádala jméno a adresu pro zaslání odkazu pro vyzvednutí peněz přes http://zasilkovna-cz.5012628.live/?get&track_id=85236445, jelikož jsem čekal až mi zboží vrátí, tak jsem to odložil, dnes už je číslo nedostupné a odkaz nefunkční, takže to byl podvod
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Vendula 7. 06. 2022

Zdravím, před malou chvílí mi přistála na WhatsAppu zpráva od Adély Matouškové, necelou hodinu po zveřejnění inzerátu, že by měla o sluchátka zájem. Očividně to není ojedinělý případ. Dávejte si pozor. Obvyklá zpráva od uživatelky zní: Bydlím v Krnově. Nevadí, když zařídím doručení kurýrem ze Zasilkovny? Peníze obdržíte před příjezdem kurýra.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.