Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodával jsem na SBazaru. Pár minut po zveřejnění inzerátu mě přes WhatsApp kontaktovalo číslo +420 733402270 (paní s nickem ~Anita). „Dobrý den, je Váš inzerát na Sbazar stále aktuální?“ Zboží poté chtěla zaslat přes kurýra s tím, že peníze pošle předem. Konkrétně to vypadalo následovně „...V tuto chvíli nemohu zboží dostat osobně a tak bych si ráda objednala doručení přes DPD. Dnes můžu zaplatit a kdykoli se vám hodí čas a den v týdnu kurýr přijede k vám. Veškeré náklady na dopravu jsou na můj účet.“ Když jsem jí navrhl zaslání kurýrem DPD, tak jak požadovala, ale platbu za zboží dobírkou, tak se už neozvala!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.