Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Komunikace přes WhatsApp, prodej na bazos.cz, zájemce dotaz na to, zda je inzerát aktuální, odpovězeno, který, zaslán odkaz na příslušný inzerát, paní se ptala na vady, odpovězeno, že ať napíše, co jí zajímá, zašlu foto, popsány vady, potom tedy, že má zájem, zboží si údajně převezme kurýr PPL, odkaz na stránky, na dotaz odkud paní je, bylo odpovězeno Plzen3, prý dopravu platí ona, peníze hned posílá a na dotaz jak zabalit pro kurýra, tak prý vše dělá kurýr. Potom přišel nějaký odkaz na potvrzení objednávky, ten jsem nepotvrdila. Od té doby se již nikdo neozval.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.