Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Zakoupení " nových " společenských šatů na svatbu. Komunikace probíhala přes e-mail a whatsappu. Paní na bazoši uvedla, že jsou šaty nové ( pouze vyzkoušené ). Cena, která byla uvedena u šatů byla 2700,-. Dala mi na ně slevu 600,-. Tudíž jsem souhlasila a následující den, peníze poslala na výše uvedený účet tj. 2100,- + extra poštovné jsem si uhradila přes zásilkovnu. Šaty dorazily po dvou dnech v zabalené krabici. Po rozbalení mě přecházel zrak. Šaty byly špinavé u krku, v podpaží a po celé jejich délce, smrděly kouřem a byly bez visačky. Paní jsem to následně napsala ale bohužel žádná reakce neproběhla. Následující den jsem odnesla šaty do čistírny ( zaplatila jsem dalších 530,- za vyčištění ). Po dvou dnech jsem si šaty přinesla z čistírny domu a fleky na některých místech zůstaly. Zkoušela jsem s paní navázat o5 kontakt skrz nějakou menší kompenzaci ale bohužel. Mrzí mě, že paní nebyla a není korektní.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.