Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Jméno Kamil Honeš, reagoval na mou poptávku s tím, že zboží má, foto pravděpodobně stažené. Tlačil na rychlé poslání peněz okamžitou platbou předem.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Picker 22. 06. 2022

Stále ten samý zloděj/ka: https://podvodnabazaru.cz/post/show?postId=2382 Podávejte TO ať se to dostane na 10000 a je to trestný čin. Tito šmejdi jsou bohužel pod tuto hranici prakticky nepostižitelní.


user picture
Zoja 17. 07. 2022

Kamil Honeš reagoval na moji poptávku a chtěl poslat peníze okamžitě přes PayPal a nebo na účet 224667891/0600


user picture
Jirka 22. 09. 2022

Taky ze mě chtěl dneska vylákat platbu na účet 670100-2211143596/6210 tlačil na okamžitou platbu. Po návrhu ať to pošle na dobírku přestal reagovat. Nedůvěryhodný.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.