Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Tento podvodník nebo podvodnice reagoval/a na můj inzerát na Bazoš.cz Trval/a na zaslání mé nabízené věci přes zásilkovou službu DPD, i přestože jsem nabízela zaslání přes Zásilkovnu nebo Českou poštu. Zde přepis jeho/její e-mailové komunikace: "Já vím, ale moje firma mi to platí, protože je to pro mě dobré. Samozřejmě, že zaplatím prostřednictvím webových stránek dpd okamžitě. Společnost Dpd vám zašle potvrzovací formulář a peníze obdržíte. Je to snadné. Mohu začít?" Vše jsem si ověřila telefonicky na zákaznické lince DPD a samozřejmě nic takového neexistuje. Pracovnice DPD mi potvrdila, že se jedná o podvod! Dejte si prosím pozor!!!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.