Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodávám přes Bazoš. sbazar a Marketplace Tříkolku za 5.000,- Ozvalo se mi 5 podvodných zájemců. 1x email (lisagolubko@gmail.com), 1x přes WhatsApp +420 737 562 379) a 3x přes Messenger. Uvádím text z emailu: Platím z bankovního účtu své firmy. Po mém potvrzení obdržíte peníze na svůj bankovní účet. Objednávám na webových stránkách společnosti DPD a platím za zboží a doručení prostřednictvím zabezpečené transakce. Poté vám přijde e-mail od společnosti DPD, ve kterém potvrdíte objednávku a obdržíte peníze. Kurýr DPD vám zavolá a vybere vhodný čas pro doručení. Po mém potvrzení obdržíte peníze na svůj bankovní účet. Doufám, že jsem tento proces popsal srozumitelně. Plnou odpovědnost nese přepravní společnost. Kurýr vám pomůže zboží zabalit. Hlavní je, abyste byli připraveni ji předat. Kurýr vám zavolá po odeslání objednávky. Mohu začít? Poslala jsem odpověď: Ten postup je příliš složitý. Já vám dám číslo svého účtu, vy mi pošlete peníze a pak si pro tříkolku pošlete Dpd nebo si přijedete osobně a peníze předáte při převzetí tříkolky. Od té doby se dotyčný/á neozval.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.