Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nabídl jsem zboží na Aukru. Kontaktoval mně uživatel "alldaynspd (0)". Uvedl, že má o zboží zájem, abych jej kontaktoval na jeho emailu "[email protected]". Odepsal jsem mu přes portál Aukro. Protože jsem chtěl vědět, co je to za týpka, tak jsem mu odepsal na jeho email. Psal Anglicky a chtěl informace o zboží. Napsal jsem mu Anglicky to, co bylo uvedeno na Aukru. Obratem se ozval, že zboží chce a že si jeho přepravu zajistí sám 🙂 psal, že potřebuje můl PayPal účet a moje číslo telefonu. Kdybych neměl PayPal účet, že bych si ho měl založit 🙂 abych mohl zboží prodat. Odepsal jsem mu, "když si přihodíte 1 Kč nebo více, zboží bude vaše". A bylo po emailování 🙂 Pak jsem ho nahlásil na Aukru. Jeho účet Aukro zablokovalo.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.