Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Rozhodně tomuto člověku neposílejte žádné peníze předem, pokud žijete v domnění, že vám od něj něco přijde vůbec si nedělejte iluze. Kdo poslal peníze na účet 8294172962/6100 dojděte ihned na policii a podejte trestní oznámení. Pán/paní by mi tu samou věc v dané chvíli dokázal prodat na 3 různé účty, ze kterých jsem s ním komunikoval. Po dohodě o osobním setkání se již neozval. :-) jeho číslo je +420 728 591 000 Pán prodával hodinky Apple Watch SE 40mm a PS4 PRO 1 TB s příslušenstvím - fakturu k hodinkám používá na osobu Petra Štěpánová - paní jsme kontaktovali - o tom, že podvodník používá její fakturou ví - již ji někdo upozornil v minulosti. Dotyčná osoba toho nebude mít na krku rozhodně málo a jistě neokrádá jen o žádné malé částky, proto ať Vás daný člověk obral o cokoli jděte to nahlásit na policii ať se co nejdříve dopadne.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.