Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Nákup Playstation 5, platba předem od prodávajícího velká ochota. Telefon i mail po platbě nefunkční.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
_podvedenej 7. 08. 2022

přidal/a číslo účtu: 4299101073/0800


user picture
_podvedenej 7. 08. 2022

Dobrý den, tak údajně ,, Matesu K. " jsem já blb taky poslal 8000 za motocykl jawa 250/599, po platbě telefon hluchý, email nefunkční a na sms neraguje. Bude nás, ale asiasvíc víc protože pán ještě nabízel: Jawa 250/353 také za 8000,- ,kola myslím na Mercedes a ještě jinou elektroniku, a na Tamtu.online iPhone 13 green 128GB, samozřejmě všechny inzeráty nejsou. Jinak kéžby hezký zbytek dne.


user picture
_podvedenej 7. 08. 2022

Doplňuji pán o sobě tvrdil lokalitu Beroun

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.