Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Schanela sem nosítko pro mimčo dala sem poptávku na jeden bazárek pro miminka a paní se mi ozvala poslala krásné fotky a popis , ale bohužel až po té sem zjistila, že fotky byli ,, půjčené'' z bazose. Uhradila sem platbu za nosítko dále paní napsala že hned půjde poslat. Když sem ji o dvě hodiny později psala jestli mi pošle číslo zásilky tak nejdrive napsala že až dovari tak půjde posílat, poté se paní vymluvila,že nemůže odeslat že před chvílí spadla ze schodů a že má osetrovacku, že se nemůže starat o dítě, tak prý parner zítra pošle. Dále hned se ptala jestli chci poslat foto osetrovacky, tak sem se omluvila, že ano chci že se nedá v téhle době nikomu věřit. Na to konto si mě blokovala na mesengeru a já už ji dále nemohla napsat. Dále já nakupovala od paní 4.8.2022 a osetrovacka byla od 2.8.2022.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.