Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Po vytvoření inzerátu na webu bazos.cz, že koupím 2 vstupenky na koncert, mě přes WhatsApp kontaktovalo výše uvedené číslo. Domluvili jsme se na zaplacení zálohy, protože vstupenky vyžadovali od současného majitele změnu jména, a následném doposlání zbytku ceny po obdržení vstupenek na můj email s již upravenými údaji. Po zaplacení zálohy ovšem komunikace ustala.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Paula 24. 08. 2022

Tiež som tu od pani chcela kupit listky, navrhla som možnosť cez swapper.cz na čo mi povedala, že to cez tuto stranku nikdy nerobila a boji sa. Naivne som uverila, že ma neoklame, dokonca mi poslala fotografiu OP, aby som mala istotu. Peniaze som poslala, obratom mala poslať listky, už prešlo viac ako 24h, čas poslania listkov 2krat posunula a momentalne ignoruje moje správy už pol dňa. Samozrejme listky predavala každý ešte o 100kč drahší ako bola pôvodná cena. 🥲

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.