Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
515151424784747
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dneska měla paní Ilona Machálková na S-bazaru inzerát se čtyřmi jízdními koly značky SCOTT, MTB a CUBE , kolekcí kostek LEGA a elektrickým autíčkem za příjemné ceny. Cca kolem desáté jsem narazil na tyto inzeráty, vybral jsem si kolo CUBE C68 za příjemnou cenu 4899,-Kč.S poštovným pak 5248,-Kč, Prodávala pod Lenka 2707. Komunikace byla velmi rychlá, domluva super, poslala účet, částku a chtěla platbu předem, že na dobírku prý to nejde. Protože mi nezvedla telefon a nezavolala nazpět a jenom si psala přes e-mail, tak se mi něco rozsvítilo v hlavě a když jsem kolem 14 hodiny zjistil, že všechny inzeráty jsou vymazány, tak jsem si její e-mail a telefon prolustroval na Googlu a nestačil se divit, co je za to za podvodnici, vydávající se za ing. Alenu Machálkovou. Zastavárna v Mariánských Lázních Hlavní tř. 441/128 353 01 Mariánské Lázně Tel: +420 608 762 416 TAKŽE JSEM NIC NAŠTĚSTÍ NEZAPLATIL A DEJTE SI NA TU PODVODNICI POZOR !!!!! A VŠEM OSTATNÍM, co naletěli a bohužel zaplatili přeji hodně štěstí, aby se jim podařilo dostat peníze zpátky a aby šla paní do tepláků a pěkně si ty podvody ODSEDĚT.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Luboš 18. 04. 2021

No málem jsem taky dnes naletěl . Hraje to pěkně . Ještě , že jsem si to ověřil na netu . Přeji podvedeným ať jí to zavaří .


user picture
Věra 20. 04. 2021

Tak bohužel jsem nyni zjistila, ze jsem mezi podvedenymi. 😟 Nabizela luxusni herni notas, bohuzel platba predem probehla. Pujdu nahlasit na policii. 😟 Priste overim drive.


user picture
Nikola K. 20. 04. 2021

Dnes jsem poslala peníze za notebook. Je jasné, že paní nic nepošle. Je mi z takových lidí na zvracení!


user picture
admin 23. 04. 2021

Zde je celé původní vlákno k podvodu: https://podvodnabazaru.cz/post/show?postId=111


user picture
Milan 27. 04. 2021

Bohužel jsem přes kamaráda poslal peníze ve výši 5248 Kč za kolo CUBE C68 a bylo mi to divný proč nebere telefon a neodpovídá na e-mail, takže jsem taky mezi podvedenymi.


user picture
Nikola K. 30. 04. 2021

Opět inzeruje na sbazaru. Pod jménem disck777. To je opravdu neskutečný 🤦🏻‍♀️


user picture
Petr 22. 06. 2021

Taky jsem prispel castkou 4849,-za kolo cube ktery svet nevidel😂...trestni oznameni podano! Ps:nikdy neposilam penize driv,ovsem jsem se nechal unest!


user picture
Zdenek 22. 06. 2021

Dneska zase v úterý 0:20 hodin zase spuštěna šestice inzerátů k okrádání lidí . https://www.sbazar.cz/evaHrd Je to neskutečný. Nechápu Policii, proč ten člověk už není dávno pod zámkem.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.