Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Koupila jsem od něho přes Bazos.cz mix Lega. Hodnocení tam měl kladné. Lego jsem chtěla osobně převzít v Praze, řekl mi, že to nejde. Půlka peněz poslána předem na účet, zbytek měl být dobírkou. Na dobírku mi přišel balík o váze 1/4 až 1/2 původně dohodnuté váhy Lega. Balík jsem nepřevzala a navíc jsem zjistila, že balík byl posílaný z Prahy 4, kde Lego předtím osobně nešlo vyzvednout! Peníze mi pán dodnes 17.8.2022 nevrátil, proto to píšu sem a varuji ostatní před jeho jednáním (vrácení balíku a vyzvání k vrácení peněz proběhlo 8.8.2022). Na Facebooku nabízí stejné nabídky pod profilem Jan Galidov (údajně se jedná o jiného člověka, ale kdo ví).
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.