Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
3030
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pod jménem Leona Hricíková (údajně z Kladna) nabízí LP na Facebooku. Nechala si zaplatit zálohu na dopravu s tím, že druhý den odesílá. Po odeslání peněz nekomunikuje a pochopitelně nic nedorazilo.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Radek 21. 08. 2022

přidal/a číslo účtu: 1999732016/3030


user picture
Antonin 18. 01. 2023

Komunikace pred zaplacenim obratem, po zaplaceni uz se nema k odeslani zbozi a ani nereaguje zpravy, podepisuje se ja muz Milan Hanak Ucet v Airbance , lze mit i 10 uctu podobnych 1999732059/3030


user picture
Lubomír Smékal 16. 05. 2023

Bohužel mám stejnou negativní zjusenost se slečnou...

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.