Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
!!! POZOR !!! Stále aktuální Na Marketplace prodává AppleWatch SE za 3300 CZK uživatel Petr Vágner (user ID 100079327980660) z Prahy, který po zkontaktování píše, že je dlouhodobě na služební cestě v ČR a posílá jen zásilkovnou nebo jinou přepravní společností. Ochotně pošle "elektronickou" fakturu z Alzy, ale při přiblížení je vidět, že se jedná o naskenovaný dokument v horší kvalitě. Při rychlém jednání možná sleva (která přišla prakticky okamžitě po navázání komunikace) a požaduje poslat peníze předem, popř. půlku na bankovní účet u UniCredit Bank 1526470001. Profil uživatele z roku 2022(!). Stejné fotografie AW u dalšího inzerátu od jiného uživatele. NIC NEPOSÍLEJTE!!!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.