Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nabízel/a PS Vita a další elektroniku na bazos.cz. Po zaplacení zboží přestal/a komunikovat. Pozor na zloděje! Pokud se někdo nachytal, nahlašte ho na policii, ještě mu dávám týden a předávám jeho údaje elektronicky na policii. Čím vyšší bude částka podvodu, tím vyšší bude trest.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jana 10. 10. 2022

Dnes mě okradl o 2250 Kč . Podávám trestní oznámení. Jméno Václav Hutr na fb , jméno účtu měl stejně jako moje banka a je tam Václav Hutr


user picture
Jan 1. 11. 2022

Na pana uz bezi trestni oznameni, ktere jsme podavali na jiz jare. Akorat on to asi nepochopil a pokracuje v trestne cinnosti, patrne i se svou pritelkyni, nadale. Takze rozhodne nevahejte a bezte na policii. Pripadne me kontaktujte na tel.c. 604 323 487

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.