Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodej přes Facebook. Kupoval jsem 3x film na UHD. 350 za kus plus zasilkovna. Po platbě prodejce nereaguje ani nečte zprávy. Profil falešný. Dle informací na FB vystupoval i pod jiným jménem. Už více lidí má špatnou zkušenost. Buď neposílá slíbené zboží, nebo pošle jiné.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Martin 2. 10. 2022

Obavam se, ze se zaplacenych filmu take nedockam. Zaplatil jsem na stejny ucet u Air bank vedeny na jmeno Zezulova Hana minulou stredu a od te doby pan nekomunikuje. Mohu porosit o cislo podaneho oznameni. Dekuji.


user picture
Michal 2. 10. 2022

Dejte tomu ještě chvilku. Peníze mi vrátil do týdne, trestní oznámení jsem tedy nepodával. Každopádně dotyčný už na na FB nový inzerát.


user picture
Martin 2. 10. 2022

Diky za zpravu, mohu se zeptat jestli jste mel na pana jiny kontakt nez zpravy v messengeru? Protoze nase konverzace skoncila tim ze napsal ze to zitra posila a pak uz nereaguje.


user picture
Michal 2. 10. 2022

Bohužel ne. Pouze Messenger. Měl jsem to stejné. Ve středu napsal, že to posle a poté bez reakce. Pak jsem si další týden v úterý všiml, že mi peníze vrátil. Tyto problémy řešilo více lidí a ve většině případů peníze vrátil zpět.


user picture
Martin 5. 10. 2022

Tak nakonec peníze včera vrátil po připomenutí, že další den bych to už řešil přes PČR.


user picture
Václav Kouba 18. 10. 2022

přidal/a telefonní číslo: 703602428, email: [email protected]


user picture
Venca Konopnik 10. 11. 2022

Také jsem měl možnost od něj spáchat kup, nicméně díky tomuto příspěvku jsem mu nic neposlal. Když jsem mu poslal odkaz na tento příspěvek, zvláštní, že nezapíral, nicméně tvrdil, že vždy všem vše poslal a že mi Lego, které jsem chtěl pošle jen tak bez platby a že mohu zaplatit až když převezmu a budu spokojen. Samozřejmě nic neposlal a nekomunikuje. Zas na druhou stranu to samé lego prodal jinému člověku, kterému tu sám dovezl - lokalita Brno. Zajímavé že prodané lego nadále nabízel, přestože už jej neměl. Nevím, co si o takovéto rozdvojené osobnosti myslet.


user picture
Aleš 15. 12. 2022

Nevystupoval pán na FB pod jménem Roman Stránský?


user picture
Venca Konopnik 15. 12. 2022

Ano, Roman Stránský. Rád si půjčuje peníze 💰💸


user picture
Aleš 15. 12. 2022

Tak to má dluh i u mě😀 Účet v bance veden na jméno Tomáš Vaverka. To tel. číslo a email o pár řádků víš patří hádám taky jemu.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.