Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Po vložení inzerátu na portálu bazos.cz se na Whatsapp ozvala osoba z čísla +43 650 9820386 že by měla zájem a že za zbozi zaplatí přes portal bazos.cz a ze nechá kurýra aby pro to přijel. Vzápětí poslal odkaz na platbu kde v odkazu mimojine byl nazev bazos... Pozor jedna se o podvod. V žádném případě odkaz neotevírejte a už vůbec nevpisujte osobni údaje a číslo karet... Bazos takovou službu nenabízí. Hezký den
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lenka 1. 05. 2021

Dobrý den, Inzerujeme na portálu Bazoš.cz. Úplně stejný postup : pošle přes portál bazoš peníze,kurýra . Už jak paní / pan psala na WA to bylo divné , protože psal první slovensky ,pak česky a ani se nezajímal o zboží ! A když stránka chtěla info o kartě , tak jsme si řekli stop. A pak jsem narazila na tuhle stránku 🙏

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.