Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pani Petra Nguyen nabídla ke koupi zimní fusak do kočárku - značky Cybex Jewels of Nature, poslala fotku. Poslala jsem peníze předem a poté potvrdila, ze peníze obdržela a pak si smazala Messenger. Nahlášeno na PČR. Již to pani udělala pod stejným jménem jednou - v Mělníku.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lenka Divisova 25. 10. 2022

Poslala jsem 2000 kc za sadu logica inzerovane na fce skupine montessori bazar. Neprisla pani jsi snazala ucet,messenger nekomunikuje.


user picture
Lenka Viche 13. 11. 2022

Dobrý den. Koupila jsem od paní bundu Blauer. Cena 5tis. Na policii jdu v úterý. Zítra musím do prace. Jméno profilu Markéta Nguyenova.... číslo účtu sedí...

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.