Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Ve skupince Honda Club na fb jsem shanel zrcatko zpetne, pan pod jmenem Roman Cierny se mi ozval, ze jej ma...poslal jsem mu penize a mel zrcatko odeslat pres zasilkovnu..po prijeti penez prestal komunikovat, zrcatko nedoslo.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Daniel Šolc 6. 10. 2022

přidal/a číslo účtu: 8292400896/6100


user picture
Daniel 6. 10. 2022

Měl jsem koupit manifold na Facebooku honda-club od Roman Cierný, chtěl poslat penize předem, jak penize došly tak přestal komunikovat, a doposud nereaguje..


user picture
Josef 11. 10. 2022

Též se přidávám, na stránkách VW Passat nabízí autorádio, peníze předem na poštovné od té doby žádná komunikace. Jedná se o 200,-


user picture
Daniel 12. 10. 2022

Našel jsem na Facebooku subwoofer se zesilovačem, tak jsem se s ním domluvil a poslal mu 300 na poštu. Od tý doby přestal komunikovat.


user picture
Pavel 30. 03. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: PPR-40848/ČJ-2022-990320 - Horní Suchá, 510,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.