Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupovala jsem stejné šaty na Facebooku, na vánoční focení, máma a dcera. Ozvala se mi nějaká paní Jitka Chrastková ''. Peníze jsem ihned po domluvě poslala na účet, paní mi odepsala, že šaty odešle následující den, uplynulo odpoledne a nic, tak jsem jí napsala, odepsala , že se jí vybil v práci telefon a že si zapomněla napsat kód zásilky, takže na zásilkovně trapas. Následující den zase zboží neodeslala a pak přestala komunikovat a ani zprávy si nezobrazuje. Pozor!!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Iva Dvořáková 22. 12. 2022

Též jsem byla včera podvedena. Pod tímto bankovnim účtem nabízela jako "DENISA LIPAVSKA" Schleich stáj za 1200,- + poštovné. Peníze jsem odeslala,že hned ráno odešle, aby mi přišla dětem pod stromeček. Následné bloknuti. Peníze ani stáj jsem už neviděla. Dnes ji kamarádka psala, zda je stáj volná. Stáj stále volna byla a při prosbe o osobní vyzvednutí dáma napsala, že jedine zítra a opět blokace

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.