Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na whatsapp mi přišla zpráva z mého prodeje na bazoš.cz, že vytvoří objednávku přes dpd, pak mi budou zaslány peníze(kliknout na odkaz), po zadání platební karty včetně všech údajů, i heslo k aplikaci do mobilu!! Tak by měli ve svém mobilu přístup na můj účet, který okamžitě vyberou! Samozřejmě jsem hned věděla, že je to podvod. Pak že by přijel kurýr. Na moje dotazy psala, nebojte, tak to má být…Psala jsem o fotku vytvoření objednávky a zaplacení, to už vytušila, že neuspěje, tak smazala fotku z profilu. Tu jsem si ale předtím vyfotila(pokud to byla skutečně ona) Jméno bylo Tereza Laska, tel. 705934906
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.