Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
prodávám sušičku, kontaktoval mne přes whatisup a že zaplatil do dpd. po přihlášení do dpd to po mě chce zadat moji kartu. udané číslo nemůže přijmout můj hovor .-)
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Renata 21. 10. 2022

přidal/


user picture
Renata 21. 10. 2022

Také kontakt přes whatsapp s nabídkou platby zboží a odebrání přes DPD.


user picture
Petr 24. 10. 2022

prodej postele - kontakt přes Whatsapp "Je možné zaslat kurýrem DPD po platbě předem na účet? Objednám kurýra a zaplatím poštovné. Kurýr zabalí a odveze domů. Dobrý?" Po dotazu na adresu poslal "Třebíč Benešova 12", která neexistuje. Dále jsme nekomunikovali.


user picture
Vrána 27. 10. 2022

Další případ, stejný postup.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.