Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
prodávám na bazoši kombinézu na moto, ozvala se osoba přes WA, s tímže má zájem, pokud lze zaslat do Nezvěstic po jejím zaplacení, (na fotce WA je paní na vozíku!!) a poslal(o) mi to odkaz na fejkovou stránku Bazoš - doprava - beta verze. Toto se mi zdálo podezřelé, neboť z ofiko stránek Bazoš.cz se na stránku dopravy nedá nikde proklikat. Proto jsem zabrousil na net, na tuhle stránku a hle, jiné čísla ale modus operandi stejný. Škoda mi naštěstí žádná nevznikla, ale píšu pro varování ostatním.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Petr 29. 04. 2021

uváděný email je můj, admina prosím o smazání !!!


user picture
Petr 2. 05. 2021

opakovaně žádám o SMAZÁNÍ MAILU, KTERÝ JE UVEDEN - JE MŮJ, tak to prosím smažte !!!

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.