Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
6.10. 2022 jsem kupovala vysavač Gorenje na bazaru markplace od pana Lukáše Langra. Bohužel jsem naletela. Platila jsem převodem 890,Kč a p. Langr , jestli se tak jmenuje mě slíbil že ho okamžitě posílá poštou. Potom přestal komunikovat a odhlásil se. Pozor neposílejte korunky dopředu, měl tam další inzeráty. Vysavač a nějaké kočárky. Nebuďte blbý, jako já. Jedié co mi zbylo, je číslo účtu a komunikace po Messengeru.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jana Jeřábková 13. 05. 2023

Zaplatila jsem zboží za dohodnitou cenu předem 250,- a následně to přišlo na dobírku za 410,-. Stejné číslo účtu, jmeno Vítek Janíček.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.