Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Kupoval jsem traktor Iseki a už jsem nikdy neviděl zálohu 20tis ani traktor. Následně si uživatel změnil profil a začal prodávat ZETOR 7245 (Karlovy Vary). Na internetu pak měl že prodává i Iphone a další zboží. Vše hlášeno na PČR i na bankách kde ho už monitorují.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jana 5. 11. 2022

inzerát na facebooku - profil založený v listopadu 2022 na jméno Filip Pavlíček. Prodává traktor Zetor 7425 v okrese České Budějovice - prý je k vidění v obci Bečice u Týna nad Vltavou. Požadoval rezervační zálohu 20 000,- na účet. Nejdříve napsal neexistující adresu a pak adresu, kde ho nikdo nezná a samozřejmě tam nebydlí.. Tušila jsem už od začátku, že je to podvod, nic jsem neposílala a nahlásila ho na facebooku jako podvodníka.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.