Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodávám kolo a na inzerát reagovali tyto e-maily : [email protected] a [email protected] - pozor jeden člověk! 1 e-mail: Mám smlouvu se společností DPD. Dopravu zajistím a zaplatím sám. Je to snadné, zaplatím za zboží a doručení ve službě DPD, peníze jsou okamžitě k dispozici, společnost DPD vám zašle e-mmail osobní odkaz z webových stránek pro přijetí platby na váš bankovní účet, po obdržení platby vám zavolá kurýr a dohodnete se na datu a čase příjezdu. A když jsem se ho ptal odkud je, jestli se na kolo z pochopitelných důvodu nechce přijet podívat, napsal: 2 e-mail: Je mi líto, jsem z jiného města, ale vaše zboží se mi líbí, ale nemohu si ho vyzvednout osobně. Aha takhle to je…já mu totiž o mém bydlišti nenapsal vůbec nic a do inzerátu jsem ho také nezadal. Neví odkud jsem, ale jistě ví, že je z jiného města.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.