Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Včera večer opět snaha o podvod,předstíraná reakce na vystavený inzerát na Sbazar.Tentokrát však ne přes Watsapp ale pozor přímo přes kontaktní formulář u inzerátu který mi došel do meilíku!Zřejmě aby to vypadalo věrohodně,avšak po mé odpovědi že zboží je k dispozici došlo opět na tu ohranou písničku o DPD kurýrovi tak pak jsem zmetkovi odepsala že nemám zájem o podvodné chování a zboží je pouze jen pro slušný lidi co mají skutečně zájem.Kontakt jsem ihned zablokovala.Nevím jak dlouho to tito hajzlíci budou praktikovat bohužel policie na ně dosud nemůže ale doufám že se jim to jednou už konečně vymstí a dojde na ně.Spoustu lidí už obrali o peníze a stále jim to prochází.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Mirka 23. 10. 2022

Je možné ji poslat kurýrem DPD? Zboží zaplatím okamžitě. Objednám si kurýra a zaplatím za doručení. Kurýr zásilku zabalí a vyzvedne ji u vás doma.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.