Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvod nedokonán...pán pod jménem Ivelin Ivanov (bulhar), dokonce poslal i foto OP (nar.22/6/1964) a adresu Dvořákova 18, Ústí n./L. (jedná se o adresu úřadu práce) reagoval na moji poptávku štípačky na dřevo. poslal fotky, cenu de facto neřešil, souhlasil s prvním návrhem 10000kč. a že je z druhého konce republiky, ústí n./L, že pošle zásilkovnou (chachacha...tato štípačka váží cca.150kg), pořád tlačil ať pošlu aspoň 1000 zálohu na účet 298513561/0300. poslal jsem 0,1 kč a účet je vedený na jméno Věra Menclová
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Martin Jakoubek 1. 12. 2022

Mě ten sami pan připravil o tisíc korun.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.