Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Ešte raz ďakujem za email. Mail od podvodnika: Som z Nemecka, ale teraz som pracovne mimo štátu a mám skutočný záujem o kúpu veci pre môjho syna v Rakúsku a budem zodpovedný za vyzdvihnutie a doručenie veci od vás, ktoré zariadi môj kuriér prepravca, ktorý od vás príde, si tovar vyzdvihne a po zaplatení tovaru vám budú vrátené peniaze.. potom vám zástupca prepravnej spoločnosti pošle správu, aby ste si naplánovali dátum a čas vyzdvihnutia, ktorý vyhovuje aj vám ..takže teraz od teba potrebujem len tvoje cele meno a adresu domov, odkial ta vec je, vyzdvihnem si ta na slovensku, aby som to preposlala prepravnej spoločnosti agentovi, aby mi pomohol vypocitat poplatky za vyzdvihnutie... Samozrejme neskor chce kartu atd...
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.