Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dávám sem svůj případ aby vzniklo větší povědomí. Prodával jsem na sbazar. Ozvalo se číslo přes whatapp. Podvodník má vyplněný profil s fotku a působí věrohodně. Píše dobrou češtinou i když po čas konverzace začíná upadat a vypadá to, že odpovídá více lidí. Prodával jsem oplocení. Velký rozměr a velká váha. Podvod spočíval ve vyzvednutí. Prý si to vyzvedne dpd a já si z dpd pak stáhnu peníze. Zboží mělo putovat do Chebu - přeprava by stála hodně. To byl pro mě impuls pochybovat a na těchto stránkách jsem našel další případy podvodu. Trval jsem na tom že pouze peníze předem na učet a znovu mi přišla výtka v podobě odkazu na dpd. Nesouhlasil jsem a poté číslo nereagovalo.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Josef 28. 10. 2022

Děkuji za informaci s tím to číslem mám také zkušenosti blokuju.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.