Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
šlo o kolo BMX na bazoši, chtěl peníze předem včetně poštovného nebo osobně(což působilo věrohodně), ze začátku komunikoval, pak na dotaz, proč ještě kolo nepřišlo, napsal až za několik dní, tvrdil, že je v nemocnici a jiné výmluvy, na tel.čísle ženská, která tvrdí, že o ničem neví, pak sliboval, že peníze pošle zpět, když jsem vyhrožovala policií, ale pořád nic. jen výmluvy. Zavolat se mu nedá, občas komunikuje přes e-mail, ale zboží ani peníze neposlal...kdyby měl někdo stejný problém se stejným člověkem, můžeme podat společně oznámení, když to bude vyšší částka, je to trestný čin... ten člověk je pravděpodobně z Chebu...
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
8. 11. 2022

přidal/a telefonní číslo: 702865800

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.