Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
S BAZAR ; Modelbazar pan David Fikáček Dávejte si dobrý pozor, používá tyto maily: hobbynasidoby@seznam.cz hobbynasidoby2@seznam.cz matchbox.david@seznam.cz wingpes@seznam.cz Další čísla účtu 123-10080227/0100 197517723/0600 Vyskytuje se na Modelbazaru pod přezdívkou wingpes nebo papalus, používá i hobbynasidoby, david matchbox, David Loter, ale to se vše dá změnit. Stačí si tyto maily dát do googlu a zjistíte víc. Je to notorický podvodník, neumí nic jiného než obírat lidi o peníze tím, že si nechá zaplatit předem na učet. Poté obdržíte polovinu zboží, nebo nic a k tomu nějaké nadávky. Mail si určitě změní a bude prodávat dál. Stejně si taky mění místa prodeje, aktualně na s bazaru Olomouc, Haviřov, Ostrava, Opava , Brno, Pardubice. Evidentně se často stěhuje i s jeho obrovskou sbírkou kvůli které musel koupit další nemovitost. Prodává modely Hot Wheels, Matchbox,Corgi , modely Abrex, škodovky de agostini, Minichamps, plastikové modely letadel, 1/72, 1/48, 1/50 , modely vlaků a železnice. Posílá Zásilkovnou jako papalus7 z Ostravy VM DEPO, Ostrava, Nad Porubkou 2396
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Petr 12. 04. 2023

Stejná zkušenost, první kdy mě zaslal poškozený model a pak sprška nechutností na mou reklamaci. Nyní zaplaceno za dva angličáky, které jsem neobdržel. Bohužel jsem si ověřil email pozdě, po tom co jsem zaplatil, inzerát byl opět na pod jiným emailem. Jen píše, že je budu mít v poště za dva dny a neustále si vymýšlí příběhy. Nově používá i email: kridlo0@seznam.cz Podle komunikace je tento člověk duševně nemocnej...


user picture
Petr 13. 04. 2023

Nahlašuji i poštovní adresu, kterou používá. Ing. David Fikáček, Krokova 796/9, 700 30 Ostrava. Skrývá se i za IČO 66694132.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.