Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
S BAZAR ; Modelbazar pan David Fikáček Dávejte si dobrý pozor, používá tyto maily: hobbynasidoby@seznam.cz hobbynasidoby2@seznam.cz matchbox.david@seznam.cz wingpes@seznam.cz Další čísla účtu 123-10080227/0100 197517723/0600 Vyskytuje se na Modelbazaru pod přezdívkou wingpes nebo papalus, používá i hobbynasidoby, david matchbox, David Loter, ale to se vše dá změnit. Stačí si tyto maily dát do googlu a zjistíte víc. Je to notorický podvodník, neumí nic jiného než obírat lidi o peníze tím, že si nechá zaplatit předem na učet. Poté obdržíte polovinu zboží, nebo nic a k tomu nějaké nadávky. Mail si určitě změní a bude prodávat dál. Stejně si taky mění místa prodeje, aktualně na s bazaru Olomouc, Haviřov, Ostrava, Opava , Brno, Pardubice. Evidentně se často stěhuje i s jeho obrovskou sbírkou kvůli které musel koupit další nemovitost. Prodává modely Hot Wheels, Matchbox,Corgi , modely Abrex, škodovky de agostini, Minichamps, plastikové modely letadel, 1/72, 1/48, 1/50 , modely vlaků a železnice. Posílá Zásilkovnou jako papalus7 z Ostravy VM DEPO, Ostrava, Nad Porubkou 2396
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.