Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
POPIS PODVODU
monitor k počítači. Ozval se bez uvedení čehokoliv kromě emailu : " Zaplatím za zboží a doručení DPD,peníze jdou přímo na vás účet, pošlu osobní odkaz z webových stránek DPD na váš bankovní účet, po obdržení peněz vám kurýr zavolá a vysvětlí, který den a v kolik hodin se vám hodí přijet k vám, zabalit a vyzvednout zboží. "V dalším emailu sdělil, že již za zboží zaplatil a poslal odkaz na (falešné)stránky DPD,na kterých jste měli kliknout na odkaz vyzvednout peníze, což vás nevedlo až k nahlášení čísla platební karty a ostatních údajů. Dokonce se tam objevila v chatu slečna, která ubezpečila že je vše v pořádku, že je nutné před předáním platby ověřit zda je vše v pořádku z bezpečnostních(!!!) důvodů. Kdybych neměla George, kde se odchod peněz vždy potvrzuje, stáhli by mě ihned o 2000 Eur!Takže zablokovat kartu a nechat udělat novou.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Veronika 14. 11. 2022

přidal/a číslo účtu: 107-5449820247/0100, telefonní číslo: +420734488187, email: Cierna.veronika@seznam.cz


user picture
Dana 15. 11. 2022

Pani si nechala zaplatit skoro 1500 za sunary a zrusila fb. Nebude nekdo podavat trestni oznameni? Pridala bych se.


user picture
Dana 15. 11. 2022

přidal/a číslo účtu: 107-5449820247/0100, telefonní číslo: 731410006, email: valesova.d2@gmail.com

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.