Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Chtěla jsem od paní/pana koupit pejska POMERANIANA vše vypadalo naprosto v pořádku. Pejska dokonce nabízeli zdarma, což už mi bylo docela divné. Chtěli zaplatit pouze za cestu pejska ke mne domu. Potom až když mi z podivného e-mailu přišlo potvrzení a platbě za pejska a jeho cestu už nevypadalo nic tak růžově. E-mail- cestovní společnosti byl vymyšlený a chtěli mě pouze obrat o cestovné. Hned jsem pana/paní kontaktovala ze se mi celá situace nezdá v pořádku řekla ze je vše v naprostém pořádku a o žádný podvod se nejedna . Napsala jsem ji tedy, ze když je to tak jak tvrdí tak má poslat pejska na dobírku a při převzetí vše zaplatím, ale dopředu nic platit nebudu Najednou celou cestu pejska prej zrušila. Bohužel pod tímhle e-mailem a tel. Číslem je moc inzerátu na prodej pomeraniana z různých části ČR i když žena či muž prodává pod německým číslem .
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.