Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na portale bazos.cz nabizi pani Albi tuzku a knizky, cena dohodou. Prvni chtela 2500 Kc, nakonec souhlasila se slevou 2200 Kc vc. postovneho. Vyjadrovani, sloh, gramatika prijemne a bezchybne. Chtela komunikovat jen pres telefon, mail ani jmeno na sebe neuvedla. V inzeratu ma pouze Gabriela. Po odeslani platby uz nereaguje, ani na sms, ani na tel. hovory. Kdyz jsem ji 2 dny po platne napsala z jineho cisla, odpovedela hned, ze imzerat je aktualni a vse ihned k dispozici. Nikdy se mi tohle nestalo, dejte si ostatni na ni (na nej?) pozor. Co jsem kde prohledala, zatim tento telefon (739060098) ani ucet (2702379050/2010) uvedeny, jako podvodny, neni..
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Tereza 6. 12. 2022

Dobrý den, stejný případ, jen o pár týdnů později, bohužel mě nenapadlo si nejprve prověřit. Paní komunikovala z mailu kamilahrabkova@seznam.cz, takže mění jména. Číslo účtu stejné. Naštěstí jsem chtěla zakoupit jen jednu knihu, škoda není tedy tak velká. Kdyby nás bylo víc, bylo by dobré paní nahlásit na policii, aby se situace neopakovala.


user picture
Jarmila 6. 12. 2022

Dobrý den, bohužel stejný případ.. měla jsem zájem jen o Albi tužku, paní byla ochotná, reagovala, text bez chyb... měla jsem strach poslat peníze dopředu... tak mi paní poslala aktuální fotky ( věrohodné) poslala jsem peníze a od 1.12. nereaguje. Na mém inzerátu vystupovala jako Marta Kopečná!! :-( hlašte se další, nahlásíme jí na policii!!!


user picture
Marie 6. 12. 2022

Dobrý den, za mne nahlášena na policii. Určitě běžte také, ať se na toto číslo účtu nasbírá alespoň 10.000 Kč. Jinak se tím, bohužel, policie zabývat nebude :-( Každopádně tam tyto informace, jako je číslo účtu a telefon, evidují a budou si k tomu přidávat další podvody této osoby. Pozor, inzeruje i na sbazar.cz pod jménem/emailem gabinavyhnalkova, místo prodeje Štěpánov.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.