Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Chtěla jsem sehnat lístky na vyprodaná představení baletu do divadla, normálně nikdy nekupuji z druhé ruky, ale tady nebyla jiná možnost. Bohužel jsem tušila, že to nedopadne dobře. Pán mě kontaktoval přes aplikaci WhatsApp. Už to mi bylo divné. Ale zas preferuji rychlé jednání. Peníze nechtěl poslat na účet, ale pomocí paysefacard. Což bylo bohužel ještě více podezřelé. Ale obkecal to historkou o zděděných dluzích a exekuci na účtu a stále se odkazoval na manželku. Samozřejmě po přeposlání účtenky paysefacard přestal komunikovat a slíbený e-mail s lístky, který měla odeslat manželka, nikde. V komunikaci proběhlo i ujištění, že jim mohu věřit, že nestojí o to dělat problémy.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.