Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Komunikace: Dobrý den, mám zájem o inzerci v bazaru, je stále aktuální? Je možné doručení? Objednám kurýra z našeho domu k vám. Děkujeme vám za pozornost. Dobře, objednám a zaplatím za zboží. Očekávejte e-mail od společnosti DPD na svou e-mailovou adresu. Dojde (do spamu) email z podivné adresy, s podivným textem a s podivným odkazem na konci: DPDᅠCzech <helping_transmiting@icloud.com> DPD Czech Objednávka №6890D236 Požadavek na dodání přijat! Kupující zaplatil za zboží a čeká na potvrzení o doručení. Kliknutím na tlačítko "Potvrdit" potvrdíte objednávku a přejdete na stránku pro vyplnění formuláře. Máte-li jakékoli dotazy, obraťte se na chat podpory na stránce pro vyplnění formuláře. Potvrdit https://shrtco.de/LgzcNQ
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.