Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
1081472108
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní na Sbazaru nabízela PS5, prý dostali dva, tak jeden pošle dál. Cena 9500,- Byl prezentován jako nerozbalený, včetně fotek. Já jsem z Pardubic, paní měla psáno Kroměříž. Poprosila jsem ji, zda by konzoli nezanesla na sesterskou pobočku firmy, kde pracuji. To odmítla s tím, že nechce jen tak někde nechávat. Domluvili jsme se tedy Zásilkovnou na dobírku. Paní se mi však ozvala s tím, že jí Zásilkovna umožňuje dobírku pouze do 5000,- Poslala jsem tedy 5000,- předem, večer mi paní napsala, že odeslala. Znejistěla jsem ve chvíli, kdy ani druhý den nebyla zásilka propsaná v aplikaci. Paní jsem kontaktovala, ale odpověď už jsem nedostala. Zkusila jsem napsat ještě po týdnu. Odpověď též nepřišla. Nahlásila jsem proto na Sbazar a následně podala trestní oznámení.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.