Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Přes S bazar jsem od paní Lenky Peroutkové (jméno může být falešné) chtěla koupit dětské brusle, paní po urgenci,zda odeslala balík, řekla,že kvůli úmrtí nestihla,že odešle další týden, když stále neodesílala, požádala jsem o vratku peněz, na to byla výmluva, že má dítě na JIPce, že mi to už říkala. Po mém upozornění,že ji nahlásím na policii, řekla,že policie se o to starat nebude,když částka není víc jak 5000Kč. Takže si myslím,že paní už takhle okrádá lidi i menší částky,protože věří, že to po ní nikdo nebude vymáhat. Brusle stály 200Kč.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
admin 29. 11. 2022

přidal skutečné jméno podvodníka: Lenka Peroutkova k bankovnímu účtu: 1750360026/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.