Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Reagoval na inzerát na sbazar.cz Zkoušel divnou češtinou jednat o ceně, ale stejně hned, začal, že to chce pro syna v cizině (nenapsal kde). Na dotazy odkud je nereagoval. Napsal: Toto zboží kupuji pro syna, který studuje v zahranicí jako dárek k narozeninám za pár dní a pridám 1500 Kc za poštovné pres (Ceská pošta EMS International 3-5 dní) ... A vyrobím platba pres muj PayPal úcet, protože je velmi rychlé a snadné prijímat peníze.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Radek 5. 12. 2022

Stejny scenar, vyjednavani o cene spatnou cestinou.


user picture
Radek H. 5. 12. 2022

klasický scénář, podobně jako přes WhatsApp, se stejnými univerzálními texty "Dobrý den! Stále na prodej???" "Ahoj, Dekuji za váš e-mail. Kolik je vaše konecná požadovaná cena?? Dík!" i když je cena v inzerátu - roboti roboti :) dokonce se mi ozval email l.kupka3020@post.cz kde čekám další pokus

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.