Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Objednal jsem si od pani Sabiny Válkové psp portable a chtela poslat pulku penez predem,to bylo 650 Kc a druhou pulku po prijeti zasilky.Po poslani castky 650 Kc akorat napsala ze zbozi odesila a od te doby se neozvala.Neodepisuje na zpravy a obcas si je jenom precte.Bylo to na Facebooku v Marketplace.Celkova cena byla 1300 Kc.Byl bych rad za spravedlnost za takove parchanty co okradaji lidi.Nejlepsi je ze toto zbozi nabizi vesele dal.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Petr Fukal 12. 12. 2022

Davejte si na ni pozor.Okrada lidi jiz prodanym zbozim


user picture
Admin 13. 12. 2022

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jaroslava Vojtíšková k bankovnímu účtu: 246843833/0600

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.