Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
161772084 - Prodam Nintendo Switch Switch V2. Jméno uvedl: Huml. Údajně byl z Chebu. Prodej nintenda switch s 6 hrami. Cena 2200 Kč. Rychlá reakce na vyplněný formulář. Okamžitá odpověď na email. Vždy si dávám pozor a nic neobjednám, že bych poslala peníze předem, to jedině na dobírku. Nevím co mi teď přeskočilo a platbu předem jsem poslala. Poté můj dotaz, zda platba dorazila, byl zodpovězen. Další den nic, třetí den jsem psala e-mail, sms a volala a nic. Dnes jsem napsala, že jeho údaje předám policii, což udělám. Cca 15 min na to mi dorazil email s expresní zásilkou, která nemohla být doručena. Na nic jsem neklikla, jen jsem si opsala číslo zásilky a sólo si to zkontrolovala na stránkách dopravce. Samozřejmě, zásilka neexistuje.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Denisa 16. 12. 2022

přidal číslo a místo tresního oznámení: PID-EM-2022/439692 - [email protected], 2400,-


user picture
Admin 21. 12. 2022

přidal skutečné jméno majitele účtu: Neex Neex k bankovnímu účtu: 1560815018/2700

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.