Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupovala jsem na Marketplace na FB Albi tužku pro syna k Vánocům. Pani jsem poslala peníze,tvrdila mi následující den,že odeslala. Ale když jsem chtěla číslo zásilky,tak začala komunikace váznout. Učinila jsem patřičné kroky,ale zatím nemám ani tužku ani peníze...
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lukas Macek 21. 12. 2022

Koupili jsme pres Marketplace na FB kávovar za 4000czk, nikdy nebyl odeslán, Prodejce pod jménem Daniela Wani, ignoruje zprávy. Pres FB skupinu (podvodníci z marketplace aj.) zjištěno více okradenych. Budeme podávat trestní oznámení.


user picture
Petra 21. 12. 2022

Právě jsem koukala,že dala kávovar k prodeji... Tak jestli to není ten "váš"... Mnou zakoupena Albi tužka je taky stále k dispozici :-D Druhý den,co ode mě dostala peníze,znovu prodala tužku mé kamarádce... Fakt hyena to je... Taky budu podávat. Ani mi nejde o těch 900kc,ale spíš o to,aby dostala trest!!!


user picture
Marcela 6. 01. 2023

Take jsem byla podvedena jmenuje se pry Sára Čonková https://www.podvodnabazaru.cz/post/show?postId=4270


user picture
Lukas Macek 8. 01. 2023

Řešili jste nějakým způsobem trestní oznámení? Já sepsal za sebe a jdu zítra na PČR odevzdat, přidal jsem tam i kopii obrazovky z odkazu od Marceli - tam je číslo hromadného trestního oznámení. Snad to brzy PČR vyřeší, protože stále inzeruje


user picture
Petra 8. 01. 2023

Já jsem byla podat. Zatím tedy u nás vedou "jen" jako přestupek. Ale pan na PČR říkal,že se jí to sečte a pak teprve to bude dohromady všechny případy spojené její trestní čin. Ale určitě běžte,protože té cubce to nemůže přeci furt procházet!!!!

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.