Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dne 28.12.2023 12:35 ten pán David Demeter jsem zaplatil 2500 czk chtěl jsem koupil konzole PS4 slim bohužel okamžitě nereagoval poslední odpověď kdy dorazí výdejna zásilkovna bohužel block potom už okrádá. Banka stále pracuje vyřešit navrácení peněz na účet u nás. Bude spojení PČR a ČNB. Jsem neslyšící bohužel oslabení čeština. Máme jasné důkaz bude se očekává uložen cloud TeraBox ale důkaz mají důležité tak nebudu smazat cha :) , doufám peníze čeká vyřešit vrátit asi max do 14 dnů. Doufám že dopadne úspěchů navrácení peněz na účet :)
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 28. 12. 2022

přidal skutečné jméno majitele účtu: Fabian Alexander k bankovnímu účtu: 2433383018/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.