Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Hynek Šmíd
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Vypis z komunikaci s Hynek Šmíd Dobře, myslím, že jsem připraven koupit, ale jsem z Kašperské Hory. Je možné k vám Bazos poslat kurýra? Zaplatím předem a zítra si pro zboží přijede kurýr. ---------------- Co to znamená Bazos kurýr? ------------------------------- Podívejte se. Vše platím prostřednictvím platební služby bazos. Ihned po mé platbě můžete získat peníze online na webu. Pomůžu vám s tím. Kurýr vám zítra zavolá a domluví si s vámi schůzku. Přijede, všechno zabalí a vyzvedne. Pohodlné?
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jan 17. 06. 2021

přidal/a telefonní číslo: +420607126717


user picture
Jan 17. 06. 2021

Zkoušel na mě stejnou historku. Po zprávě, že pošle kurýra jsem komunikaci stopl a nenechal se napálit.


user picture
Jan 17. 06. 2021

Dobry den, take na to na me dnes zkousel, ze ode me chce udajne koupit udajne kolo. Z konverzace : Podívejte se. Vše platím prostřednictvím platební služby bazos. Ihned po mé platbě můžete získat peníze online na webu. Pomůžu vám s tím. Kurýr vám zítra zavolá a domluví si s vámi schůzku. Přijede, všechno zabalí a vyzvedne. Pohodlné?

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.