Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Ivanov Uvelin aka Petr Budín, Ivelin Ivanov, Petr Slanina. Našel si mě na marketplace a oslovil mě s nabídkou.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 2. 01. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Hana Straková k bankovnímu účtu: 305788492/0300


user picture
Petr 3. 01. 2023

Dobrý den, dnes jsem si koupil od tohoto člověka "Ivanov Ivelin" https://www.facebook.com/profile.php?id=100075408125844 na FB taktéž produkt, během dne mi došlo, že nejspíš nepřijde a když jsem našel toto vlákno, tak mi došlo že jsem také naletěl. Poslal mi i obrázek občanského průkazu, tak abych mu věřil. Na věci reagoval rychle, poslal i dodatečné fotografie. Ale tím to nějak haslo. Davejte si na něj pozor


user picture
Jana 8. 02. 2023

No, vzhledem k tomu, že fotka nabízeného zboží byla stažená z netu, co paní sama řekla, tak si myslím, že nabízené zboží na poptávku ani nemá. Komunikace probíhala emailem [email protected] a z telefonu 705206145

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.