Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den, můžete poslat zboží přes DPD do Tachova? Za kurýrní služby a zboží zaplatím na webových stránkách DPD a po kliknutí na ně se vám zobrazí odkaz, který vám peníze pošle na bankovní účet. Omlouvám se za nepříjemnosti, ale nemám možnost k vám přijet S pozdravem. Olga Svoboda
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Kateřina 5. 01. 2023

přidal/a telefonní číslo: 775932984, email: katka.streglova@seznam.cz


user picture
Kateřina 5. 01. 2023

Stejné znění textu, jen odesláno z jiného emailu: rogerbutler193@gmail.com, podepsána Olga Svoboda, zboží uhradila sama a vše zařídila přes DPD. Vše velmi rychle už při prvních vteřinách při zveřejnění nového inzerátu

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.