Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvodník mě kontaktoval přes whatsapp ihned po zveřejnění inzerátu na sbazaru. Od první chvíle bylo vše velice podezřelé. Občas v komunikaci byly divné slovní obraty, jako "je mi tak příjemně". Navrhoval platbu předem, že zaplatí, že obdržím odkaz pro obdržení peněz, a že zadám svojí kartu, kam mi ty peníze přijdou. Jde o evidentní zdokumentovaný postup pokusu o podvod. Stejným způsobem mě kontaktovala další dvě telefonní čísla 737903044, 728859243 vždy ptali, jestli to půjde poslat přes zásilkovnu, že mi vygenerují link a že se o nic nemusím starat. (link je pak typu zasilkovna-cz.track.eu.com když jsem navrhl, že přepravu přes zásilkovnu zařídím já (jak to má být), a ať mi osoba pošle adresu, kam to mám poslat, že to uděláme klasicky na dobírku, tak z obchodu sešlo. Psali věci typu sbohem, nebo prostě přestali komunikovat.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.